Малото 2-годишно фудбалерче си рече „дај јас да ја решам ситуацијата гледам се мачат“ 

Кога влегува ваков напаѓач биди каков сакаш судија се знае кој е победникот.

  • Васе напиша:

    Пред да добие црвен картон, требаше да го пуштат да изведе пенал!
    Малиов е цар!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *