Манекенката Клои е најжешкото нешто што доаѓа од студената Канада

Клои Терае е модел од Канада и прекрасната девојка неодамна имаше фотосесија на плажа во Малибу.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.