Маргот Роби се облекува како вистинска Барбика, откако излезе филмот „Барби“. Еве 10 фотографии од нејзините најстилски изгледи

Маргот Роби го живееше сонот на секоја млада девојка која пораснала играјќи си со Барбики. Покрај тоа што ја играше познатата кукла на големиот екран, таа исто така го канализира ликот во реалниот свет преку нејзината облека. Со помош на тим стилисти, таа го пресоздава изгледот на Барби уште од премиерата на филмот, а тоа е фасцинантно да се види!

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *