Матрикс конечно се оствари: Опасно добра 3D визуализација на концерт

Ако се прашувате каде оди светот, еве го одговорот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *