Маж облечен како жена подмолно се обидува да пипка друг маж во метрото во Даблин

Жртвата имаше две опции, да изреагира бурно или да го сними манијакот. Тој прво одбра под Б, но пота се премисли. Еве го видеото.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *