Мажот имал 3 девојки и не знаел со која да се ожени, па им дал по 5000 евра на сите. Еве што направиле тие и за која се одлучил среќникот

Приказна што совршено го објаснува машкиот мозок.

  • Васе напиша:

    На времето кога бев шизик, идевме со друштвото во една кафана. Келнерката беше една постара госпоџа пред пензија. Доста врцкаста и слободна. Јас во тој период идев со 2 женски од кои со 1 ми идеше одлично муабето, но тапа сексо! Со 2 само се сексавме, а пред тоа и после тоа, се расправии! Како „искусна“, ја прашав келнерката шо да правам? Ми вика: „таа со која ти оди муабето, земи си ја за жена, а таа со која ти оди добро сексо, земи си ја за шваљерка“! Богати, која интелигенција!? П.С. Ова не е народна приказна, жива вистина!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *