Мечка нападна човек во Босна: Сакаше да растера глутница кучиња ама не очекуваше дека меѓу нив има мечка

Мажот работел како чувар во фирма во Босна и Херцеговин и не очекувал денешното утро да му започне вака. На видеото се гледа како чуварот се приближува да ги растера кучињата и во тој момент мечката трча кон него. Чуварот за среќа останал неповреден.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.