Мечка паркоурист ги „дрибла“ како сака исплашените обични смртници

Мислиш дека ќе избегаш од мечката ако се качиш на покрив? Епа не и од оваа мечка!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.