Мечката не можеше да го изеде храбриот велосипедист, па затоа си рече: „ај, тогаш барем да му ја уништам камерата“

Секако, секоја чест за велосипедистот, храбра реакција во непријатна ситуација.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *