Механичарот си ја прецени силата и цврстината

Не дека сум некој медицински експерт, но прилично сум сигурен дека колената не се виткаат така.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *