Мексиканска војска против мексиканска мафија. Она кога во сопствената држава не може ни војската да те спаси…

Познато?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Edon напиша:

    Motika,pusi kur ! Poznato?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *