Мелита Ракичевиќ сподели жестоко видео од невремето во Скопје. Само не сме сигурни дали звуците што ги испушта се поради дрвото надвор или некое големо дрво внатре

И да погинеш колку можеш ќе се спасиш.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Nenormalen MK напиша:

    Go ima udrveniot vnatre ali kako stenka za merak uffffff …..

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *