Меморија ќе ви го разубави денот со една убава македонска песна

Музиката е мелем за уши, а исто така и песната. Браво!

  • KOSTA напиша:

    KAKO MOZE DA JA NAJDEME PESNATA NA YOUTOBE ILI KADE MOZE DA GO KUPEME ALBUMOT

  • dimce напиша:

    Memorija,Next Time.V.Lozanovski…se edinstvenite sto i vo vreme na zaevizmot ja promovoviraa makedonskata pesna za MAKEDONIJA bez da potkletnat na toj rezim za imeto.RESPEKT.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *