Миењето садови веќе никогаш нема да биде проблем! Чешма на која секоја домаќинка би сакала да ѝ оставите садови

Супер за оние домаќинки што можат да си ја дозволат!

  • Sasho напиша:

    sekoe cudo za 3 dena, na cetvrtiot ke vidis kup sadovi vnatre i bas togas vaka ke se kurcat so cesmata…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.