Мила сака да стане професионална боксерка, но има едно „НО“

Мила Кузњецова е популарна украинска инстаграмџика и фото-модел со импресивна предница. Откако девојкта го посетила музејот на браќата Кличко, решила да се обиде во професионалниот бокс. Таа планира да започне со тренинзи и да влезе во рингот. Но, од остварувањето на оваа нејзина идеја ја дели една нејзина карактеристика.

На Инстаграм Мила ја следат 470 илјади луѓе. Причината поради која ја следат е истата онаа што е пречка за нејзината боксерска кариера. Како девојката планира да боксува со таков товар сè уште е нејасно, а заштитна маска за ваквите форми јасно е дека сè уште не е измислена. Но, се чини дека ова не ја запира девојката.

„Знам дека последната борба на Александар Усик влезе во топ 10 најгледани преноси на Youtube во Украина. Сигурна сум дека мојата дебитантска борба ќе го сруши овој рекорд“, изјви Мила.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.