„Мини” цунами го зафати Гордонс Беј во Јужна Африка

Природни непогоди демнеат насекаде на планетата во моментов. Останете безбедни!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *