Мисла од Григор Прличев која ќе ве замисли

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

 • Rade Gade напиша:

  Misla od Rade Gade:

  Kakva e taa sto ja ljubis, drugi ja dupet!?
  Nestvarna e !

  I gratis sovet, more decina mladi mavaj stranstvo deka ima zakon i pari i rabota i zivot.

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *