„Мисли малку со главата!“ – Плавушата ќе ни покаже како се користи инка

Изгледа вака ѝ ставал Господ мозок кога ја создавал.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *