Младите девојчиња од мали се учат да си играат со оган, но подоцна ќе сфатат зошто не треба

Сакаме да видиме како и стои на девојкава да биде ќелава.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.