Младоженец открил дека неговата нова сопруга го изневерувала со кумот, па тоа го објавил на најбрутален начин за време на свадбата

Младоженецот им се одмаздил на својата неверна невеста и недоверливиот кум откако драматично открил дека спиеле заедно.

Во подкастот за „Нефилтрираната невеста“, планерите на венчавки Џорџина и Бет зборуваа за шокантна приказна во која е вмешан младоженец кој бил изневерен.

 

 

Предавството им го најавил на сите гости со тоа што им делел фотографии од невестата како има секс со кумот пред да упадне со целото семејство.
Џорџина рече дека неговото семејство знаело цело време, но тој сакал да ја помине венчавката за невестата да мора да плати за целата храна.

Тие објавиле исечок од нивниот подкаст на „TikTok“, кој брзо собра повеќе од половина милион прегледи.
На подкастот Џорџина вели: „Имам уште една приказна да ви кажам. Не можам да ви кажам кој ми кажа бидејќи навистина не ми е дозволено да ја раскажам приказната, но сепак ќе ја раскажам приказната. Така имаше свадба и тие ја направија свадбата, младоженецот и невестата, се венчаа, прекрасна церемонија, пиеја, имаше дочек, седнаа на свадбен појадок, јадеа итн“.

 

„Таткото на невестата го прави своето, младоженецот станува и вели: „Непосредно пред да сега да започнам, ќе има неколку пликови. Ако можете сите да ги отворите“.

Таа продолжи: „Го фрли микрофонот и тој и целото негово семејство знаеја за тоа и си заминаа затоа што сакаа невестата да мора да плати за храната“.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *