Ммм, „фаст фуд“ е одлична опција за брзо да се најадете, ама нека има тоалет во близина

„Убавината на уличната храна…“

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Чкорче напиша:

    Хахаха лелеејјј…. овде само права свиња не би можела да одолее. Ауф бљак, отидов да повраќам….

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *