Ммм нешто ѕирка? Парис Хилтон сака на проѕирен начин сака да нѐ потсети колку е јака

Можеби одењето на модната писта беше смешно, но признаваме дека Парис Хилтон е убавица.

42-годишната американска филмска актерка, пејачка, текстописец, модел и дизајнерк во секси фустан на ревијата на Баленсијага во Париз.

 

 

 

 • JoSiF напиша:

  И провиснале на Парис Хилтон

 • Васе напиша:

  Со телото што го има, да не е Парис Хилтон, никој не би ја погледнал! Вака, као интересна е!? Кога веќе решивте да ги наброите професиите со кои се бави (!), заборавивте уште 2: Ди Џеј и газдарица на неколку хотели…
  Пред некоја година, опуларноста и падна, па виде од Северина и таа сними трилер филм „Една ноќ во Парис“!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *