Многу му ја погодија песната, па си ја „откачи“ главата и не му ни беше гајле што се случува

На крајот чесно си се изгоре.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *