Многу неработни денови му дошле на Дедо Мраз, му се снеарни

Едниов оди кон прегревање.

А другиов веќе прегреал…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *