Молитва во знак на протест на Канада, со цел да се сврти вниманието на светот кон крајно нехуманата војна меѓу Израел и Хамас

Да се чуди човек како во 21 век човештвото може да биде до толку дебилно, за да се уништува самото себе.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *