Момци, еве ја совршената идеја за прв состанок. Само не гарантираме дека на девојката ќе ѝ се допаѓа

Ако ѝ се допаѓа, грабни и бегај.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *