Моментот кога Кире Лазаров излезе на теренот на ревијалниот натпревар на младите надежи против легендите на македонскиот ракомет

Поздрав како што доликува на најголемиот спортски амбасадор на Македонија на сите времиња.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *