Мора овие жените од СДСМ да се многу силни штом вака можат да ја свиткаат раката

Автор: Дизајнерот на логото

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Жарко Г. напиша:

    Ајде да се обложиме дека „стани Цаци да те види сала“ не би можела вака да ја свитка раката во стилот на муртинецот МАЛО СУТРА.
    Зошто!?
    Па затоа што е предебела бе брат. Салото не трпи виткање…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *