Морничаво или романтично? Кинески уред со кој ќе можете да го бакнете партнерот преку Интернет без разлика каде се наоѓа

Некои луѓе сметаат дека е морничаво, додека други признаваат дека уредот е симпатичен и практичен. Како и да е, луѓето се возбудуваат поради новиот изум создаден од кинески технолошки генијалци што ви овозможува да ја бакнувате вашата сакана кога сакате, дури и ако е оддалечена илјадници километри. Ајде внимателно да погледнеме што може да направи овој уред за вас и можеби вие ќе бидете следната личност што ќе изговори: „Ќути и земи ми ги парите“.

 

Уредот помага да се промовира моногамна љубов.

Реалниот уред за бакнување со подвижни усни е направен за да им овозможи на луѓето да чувствуваат „вистинска“ врска со нивните партнери на долги растојанија. Можете дури и да пуштите бакнежи на апсолутни странци, но уредот е дизајниран да промовира вистински моногамни врски. За да го користите, треба да имате взаемна согласност од двете страни.

„Усните“ на уредот се направени од силикон. Тие го имитираат вистинскиот притисок, движење, па дури и топлината на усните на бакнувачот со помош на сензори. Тоа му овозможува на уредот да испрати точна реплика на smacker на уредот на вашата сакана. Работи со помош на апликација за спарување на мобилен телефон.

 

За многу луѓе, тој веќе стана спасител.

Уредот за бакнување се продава по малопродажна цена од 38 долари секој. Луѓето кои купуваат на платформата за е-трговија Taobao веќе го грабнуваат уредот во количина од повеќе од 100 месечно.

Прегледите на клиентите ни кажуваат дека луѓето се всушност благодарни за можноста да симулираат интимен момент со своите најблиски. „Благодарам технологија“ се зборовите на еден многу задоволен клиент кој откри дека со години е во моногамна врска со девојка на далечина.

 

Пронаоѓачот на уредот, кој се вика Џианг, рекол дека го создал додека бил одвоен од својата девојка на далечина цели 7 години.

Џианг го дизајнираше уредот така што се активира кога ќе се спари со еден испраќач и еден примач истовремено. Ова значи дека луѓето всушност не можат да испратат несакани бакнежи на оние кои воопшто не ги очекуваат.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.