Мотика шофериште: Упс малку се одбив од банкината ама не е нешто што не можам да го совладам

Ова беше како од цртан филм.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *