Мотика совет на денот: Никогаш не користете најлон од супермаркет кога се фарбате

Да не сфатите на крај дека на главата ви пишува „Веро – Сѐ на едно место!“

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *