Мотика татко на годината: „Ајде сине снимај го тато како останува без рака од крокодилот. Браво сине!“

Сега имаме супер видео за на социјалните мрежи, син на татко.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Nove напиша:

    e ne ke ti dozvoli da go kolis. 🙂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.