Мотика викенд хит: АудиоЦигла носи свежина на македонската музичка сцена

Песната се вика Шум, а стилот би го опишале како Air да решат да направат електро-поп песна.

  • dimce напиша:

    Ovoj ednostaven tekst i elektro muzika go otslikuvana zivotot na golem broj mladi vo nasata ”ekonomso jaka” MAKEDONIJA,no sto e biten obicniot graganin-bitno e decata na funkcionerite da ziveat dobro,pa si gi pokacija platite.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.