Може и дома да се вежба, потребна е само волја и некоја вишок глава за кршење

Сепак воздишките како оваа ќе бидат добредојдени дома..

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *