„Може и јас да пробам?“ Сите сакаат да го зафркаваат пијаниот другар, а тој ладно им врати на добро познат начин

Девојката на крајот ќе се смее, што ѝостанува да прави.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *