Може ли некој да провери дали на ММА борецот Блејк Пери му е скршен носот?

Не сме доктори па не можеме баш да знаеме.. Вие што мислите?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • xxx напиша:

    kucinja vo kafezot dobro e toa i cak treba bez narakvici da se tepaat do smrt

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.