Музичаров не прави електорнска, туку ЕЛЕКТРИЧНА музика на 220 волти

Ако веќе слушате музика на струја, барем нека биде навистина на струја.

  • ФРКА напиша:

    Тесла ти ли си?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *