Музичко интермецо со чудесната визуализација на музиката на еден диџејски настап

Ова се случува во времето кога AI алатките за визуализација се во самиот зародиш. Замислете какви концерти ќе гледаме за година-две.

  • Васе напиша:

    Се работи за ДЏ и продуцент Anyma…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *