На бабата ѝ се брза, а мајсторите чадат од ушите

Понекогаш ти се чини колку се постари луѓето, толку помалку им е грижа за светот околу нив. Бабава на пример сосема себично ги изигнорира мајсторите и не ѝ е гајле што гази по нивната мака.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *