На Британките не им пречи студеното време кога треба да се поврзат празниците со пијанчење по пабовите и клубовите (30 слики)

Да погледнеме каква е атмосферата деновиве ширум Британија.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *