На една од најубавите плажи на светот има мал проблем и затоа не препорачуваме капење…

Наша препорака: Останете си на жешкиот песок и гледајте во водата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.