На Ферарито му пукна гумата во тунел, а со која брзина возеше ни дечкото не знае

Внимание: Вознемирувачко видео.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *