На фраерот со Тесла му текнала смешна финта: На автомобилот напишал „Свирни ми, роденден ми е“

Иако роденден заедно со него слават уште околу 17 милиони луѓе на планетата, сепак ова е една од најоригиналните идеи за прослава од сите нив.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *