На французите не им треба билет за на натпреварот во Брест, следува со тоа што го купиле станов

Погледн вреден милион долари, дури и ако не сте фудбалски фан.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *