На „фудбалеров” неостварена желба му е да е боксер, па реши да му покаже на судијата

Каков е овој натпревар, фудбал, лига?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *