На гладниот господин не му е јасно каде му исчезнува храната

Смешен, спонтан настан, каде што луѓето без збор се договорија да го истролаат.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *