На моторот му дојде преку глава и се одлучи драматично да му избега на газдата

„Епа веќе аман само се пикаш меѓу автомобили, не можам веќе, чао“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *