На моторџијата му се заглави гаста, а возеше низ мало населено место… Еве како реагира професионалец!

Видеото освен што е интересно за гледање е и едуктивно. Прва работа што барате во ваква ситуација е песок или евентуално жива ограда. Некаква бариера што нема да ве повреди.

  • Corbagjija напиша:

    Poleka malku ima edno crveno dugme na levata racka i na nego se gasni motorot alo! Koj trnje koj zivi ogradi

  • Motordzija напиша:

    на десната рачка братче, не на левата ќе го заебеше пак човекот 🙂 🙂 🙂

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *