На научен собир мажот го препозна манијакот кој ја малтретирал и допирал жена му пред 7 години

Ова се моментите кога на старите долгови им доаѓа време за наплата.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Nekoj напиша:

    Mi se dopaga da si go dobie toa sto go zasluzil no ako nema dokazi ova ke mu dojde mnogu dobro na toa gubreto za da go tuzi sega za napad

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *