На плавуша Швеѓанка ѝ згазнаа на нервите, па кажа сѐ што не би помислиле да излезе од уста на Скандинавка

Таа е ќерка на Тор, никогаш не знаеш што може да ти направи.

  • aneta напиша:

    eto…mu go reche v lice ahahahha

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.